Omschrijving van de training
Na deze driedaagse training ben je in staat om met behulp van de TMA Methode talentgericht te selecteren, ontwikkelen en coachen. Hierbij is alles erop gericht om het beste uit uw medewerkers of coachees te halen. Na afloop van de certificeringstraining ontvangt u het officiële ‘TMA professional certificaat’.
Er is ook een online training beschikbaar. De inhoud blijft exact hetzelfde, de uitvoering zal bestaan uit zes online sessies van 3 uur.
Programma
Na het volgen van deze driedaagse certificeringstraining heeft u de volgende kennis en praktijkkunde:
- Kent de mogelijkheden van de TMA methode
- Kent de mogelijkheden van de TMA rapportages en kan flexibel met deze rapportages werken
- Snapt de samenhang van de instrumenten van de TMA methode
- Kent het theoretisch model van de TMA methode
- Kan profielen maken in de TMA portal
- Heeft basisvaardigheden voor het houden van TMA terugkoppelgesprekken (talentenanalyse, competentie analyse)
- Kent het verschil tussen competenties, drijfveren en talenten
- Kan de match maken tussen de drijfveren/talenten van een kandidaat en de competenties van een profiel
- Heeft kennis van de ontwikkelbaarheid van competenties
- Kent de randvoorwaarden voor het uitvoeren van talenten- en competentie analyses
- Kan een performance matrix uitleggen en kan op basis van TMA analyses een match- en ontwikkeladvies verstrekken
Leerdoelen
- De talentgerichte TMA-methode kennen en kunnen toepassen
- Behalen officiële TMA-certificering
Werkwijze
HDLG voert deze training uit in compacte groepen van maximaal zes deelnemers. Hierdoor oefent u veel en is er ruimte voor al uw praktijkgerichte vragen. Daarnaast wordt u ook op afstand actief begeleid waardoor u het maximale rendement haalt uit deze inspirerende training.
Trainers
Frank de Klerk, Frits Slingerland
Tijden en trainingslocatie
9:00 uur: ontvangst met koffie en thee
9:30 uur: start training
17:00 uur: einde trainingsdag
HDLG Talentboerderij
Peter van den Breemerweg 2c (ingang aan de Hooiweg)
3768 MP in Soest
Openbaar vervoer: 10 minuten lopen vanaf station Soest
Overige informatie
- Totaal aantal dagen: 3 + intervisiesessie na 3 maanden
- Certificaat: Officieel TMA-certificaat TMA-professional
- Verzorging: Inclusief koffie, thee, fris en lunch
- Lesmateriaal: Deelnemersmap met de lesstof, TMA boek, een schrijfblok en pen. En inclusief 3 persoonlijke TMA Talentanalyse’s en 360 graden feedback analyse.